Loader

Çevremize baktığımızda belki de en şık tasarlanmış, vitrini ile albenisi olan ve duruşu ile dikkat çeken eczaneler, sadece ilaçların satıldığı bir alan olmasına rağmen, giyim mağazalarından bile daha dekoratif tarzları ile farkındalık yaratıyorlar. 

Zarif çizgiler, sadeliğin estetiği ve renk kombinleri ile oldukça farklı ve göz alıcı olan, sıkıntı yaşayan hasta ve hasta yakınlarına kısa süreliğine de olsa terapi etkisi yapan eczanelerin tasarımı ve dekorasyonu da çok farklı bir uzmanlık ve birikim gerektiriyor. Ne vitrinleri, ne standları ne de mobilyaları çok da bilinen yöntemlere benzeyen, farklı kendine özgü bir tarzı olan bu alanların göze çarpan şıklığı, belki de tedaviye ilk başlanan, havası, kokusu ve insana huzur veren ferah iç dekorasyonu ile eczanelerden başlıyor, ilaç temininin yanı sıra böyle de bir misyonu yükleniyor.

İç dekorasyonu ile olduğu kadar dış cephe ve tabelası ile de çevresinden farklı bir tasarıma sahip olan eczaneler, saflığın, temizliğin ve iç huzurun simgesi olan beyaz renklerle tasarlanarak ve genellikle kırmızı tonlarda ışık ve neonlara hareketlendirilerek daha prestijli bir görünüme kavuşuyor. Yalnızca iç alanları ile değil, daha girmeden ilk intibağın oluştuğu dış alanları da son derece şık ve göz alıcı görünüyor. Her ne kadar rekabet ve ticaretten uzak bir alanmış gibi görünse de kendi sektörü içerisinde bir yarışın olduğu, müşteri kapma telaşının yaşandığı bu alanlar neticede kazanmak için çalışan iş yerleridir. Bundan dolayı vitrinlerinin tasarım ve dekorasyonu da reklam ve rekabet ile bire bir ilintilidir çünkü görsellik ve şıklık müşteri üzerinde her zaman belirleyici unsurdur. Eczane Dış cepheleri ve Eczane Tabelaları da bunun ilk başladığı yerdir. İçeride bulunan atmosferin ilk izlenimini yaratan, estetik ve şıklığa dair ip uçları veren dış alanların kaplanması ve isminin tabelalandırılması da müşteri potansiyeli için son derece etkili ve belirleyici bir unsurdur.

 

İç dekorasyon çözümlerinde uzun yıllardır hizmet veren, kendine özgü tarz ve özel tasarımlarla alanında her zaman fark yaratan firmamız, eczanelere özel dekorasyon uygulamaları ile de büyük başarı sağlamaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti ile başlayan yolculuğu, anlaşma ile bittiği taktirde derhal çalışmalara başlayan, müşterisini iyi dinleyip ne istediğini net anlayan uzman ve deneyimli dekorasyon elemanlarımız, derhal tasarım aşamasına girerek alan için en uygun tarz ve konseptlerde çalışmalarını başlatır. 3D boyutlarda hazırlanan çizimler müşteri ile paylaşılarak varsa eksikler gözden geçirilir yada ekleme çıkartmalar yapılır, bu aşamanın ardından geçilen imalat aşamasından sonra bu sayede sürprizler veya hayal kırıklıkları yaşanmaz. Beklenti ve isteklere göre çeşitli malzemelerden imal edilen ve kaplanan eczane yüzeyleri, bu alanlara ayrı bir tarz ve estetik katar.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Şikayet görüş ve önerileriniz için bizimle dilediğiniz zaman
iletişime geçebilirsiniz.

0216 508 18 80 veya Bize Ulaşın

Arma Web