Loader

Çok farklı bir dizayna sahip olan, dekoratif görünümü ve farklı tasarımları ile göz kamaştıran Eczanelerin dekorasyonu başlı başına farklı bir sektördür. Sıradan mobilya firmalarının yada yapı çözümlerinin karşılayabileceğinden çok daha fazlasını gerektiren, kullanılan malzeme ve uygulanan tekniklerle bambaşka bir tarz içeren bu alanların düzenlenmesini firma olarak biz sağlıyoruz. 

Çalıştığımız her alan için farklı tasarımlar yapan, hiç bir zaman birini bir diğerinin aynısı yapmayan kuruluşumuz, uzman grafikerleri ile eczanelere özel çalışmalar yapmaktadır.

Optik dolapları, ilaç dolapları, masa ve bankolar, eczane dolapları başta olmak üzere, iş yerinin hizmet verebilmesi için gerek duyulan bütün yapı elemanlarını kendine özgü çizimlerle tasarlayan ve hayata geçiren, istediğiniz renk seçeneklerinde ve malzemelerden imal ettiği bu ürünlerin montajlarını bizzat gerçekleştirerek kullanıma sunan firmamız Özel Eczane Tasarımları ile alanında fark yaratmaktadır.Kaliteden özdün vermeden ekonomik fiyatlara imal ettiği özgün eczane mobilyaları ve ilaç dolaplarını, fark yaratmak isteyen ve ayrıcalıkları ile göz dolduran müşterilerimiz için üretiyor, çok farklı fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışa sunuyoruz.

Uzun yıllardır yapı sektöründe faaliyet gerçekleştiren, özellikle ev dekorasyonu alanında uzmanlaşıp, bu gün piyasasının en özel tasarımlarını gerçekleştiren ve hayata geçirdiği uygulamalarla farkındalık yaratan firmamız, içeriye girdiğinizde çoğu zaman estetiği ve şıklığı ile göz kamaştıran eczane iç dekorasyonu alanında da aynı başarıyı göstermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Şikayet görüş ve önerileriniz için bizimle dilediğiniz zaman
iletişime geçebilirsiniz.

0216 508 18 80 veya Bize Ulaşın

Arma Web