Loader

İnce çizgileri ve zarif tasarımları ile her zaman göz dolduran, ortamında bulunan havanın ferahlığı, dinlenme mobilyaların konforu ile rahatsız bedenlerin ve hastane stresi yaşamış kişilerin bir an nefes almasını sağlayan eczaneler, çekilen ağrıların yada yaşanan sıkıntıların bir nevi “es” noktasıdır. 

Belki de bu nedenle bu kadar estetik dizaynlara ve dekoratif duruşlara sahiptir. Zaten yorulmuş ve psikolojisi bozulmuş hasta ve hasta yakınlarına bir süreliğine de olsa nefes alma fırsatı yaratma misyonu. Vitrinleri, mobilyaları, standları ve özel aksesuarları ile her zaman ilgi çeken, insana huzur veren bir ortamı olan bu eczanelerin en önemli alanlarından bir tanesi de ilaçlar ile müşterinin arasına sınır koyan standlar.

Hem eczacıların rahat çalışabilmesi için özgün bir alan yaratan, hem ilaçların bulunduğu vitrinlerin çok da ortada olmaması, art niyetli tutumlara kolay maruz kalmaması için uygulanan eczane standları, aynı zamanda da içerisinde bulunan müşterilerin rahatı ve emniyeti için de yine bu bankolar vasıtası ile koruma altına alır. İlaçlardan ziyade, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerin bulunduğu, hatta imalatında uygulanan tasarımlar ile bu ürünlerin teşhir edilmesine ve göz önünde olmasına imkan tanıyan bu standlar, ayrıca ön panelinde bulunan özel ışıklandırma sistemleri ve renkli tasarımlarla iç alanın en gösterişli bölmelerini de oluşturur.

Özel çizim ve tasarımları ile göz dolduran, yüklendiği misyon ve sergilediği performans ile eczanelerin önemli yükünü kaldıran standlar, kullanıldıkları alanların farkını ortaya koyan ve eczaneye özel duruş sergileyen en önemli dekorasyonlardır. Yapı sektöründe hizmet veren, yaptığı her işin en iyisini yapmak için ayrı bir özen gösteren firmamız, bünyesinde bulunan işinde uzman çalışanlar ve hayal gücü geniş tasarım ve grafikerler vasıtası ile her müşterisine özel eczane iç ve dış tasarımları gerçekleştirmektedir. Hizmet vereceği kişinin isteklerini iyi dinleyen ve doğru analiz eden, uygulamanın yapılacağı alanı önceden görüp ölçülerinden ziyade dekorasyon için fizibilite çalışması tapan firmamız, kişilere ve alanlara özel sınırsız malzeme, renk ve aksesuar seçimleri ile eczane dekorasyonu yapmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Şikayet görüş ve önerileriniz için bizimle dilediğiniz zaman
iletişime geçebilirsiniz.

0216 508 18 80 veya Bize Ulaşın

Arma Web