Loader

Temiz havası, hijyenik ortamı ve dekorasyonu ile her zaman insana huzur veren bir yer olan, mobilyaları ve vitrinleri ile göz dolduran eczaneler, gün geçtikçe daha da başka bir tarz yakalıyor, bu güne kadar olduğundan çok daha fazla estetik görünüyor, zarafette birbirleriyle yarışıyor.

İmalatında kullanılan malzeme, tercih edilen renkler, uygulanan konseptlerle son derece modern görünen ve göz dolduran eczaneler, fonksiyonel kullanımı ve sahiplerinin hayatını kolaylaştıran tasarımları ile de yalnızca görünüm bakımından değil sergilediği performanlarla da ayrıcalık yaratıyor.

Eczanelerin en özel alanlarından olan ve genel dekorasyonun büyük bölümünü kaplayan Eczane dolapları, bu mekanların kullanım bakımından da önemli bölümlerini oluşturuyor. Asli görevi olan ilaç temini işleminin yükünü kaldıran, başta medikal olmak üzere, estetik, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini bizzat üzerinde ağırlayan vitrinler, fonksiyonel olduğu kadar sağladığı estetik ve kullanım kolaylığı ile de ayrıca tercih sebebi oluşturur. İçinde bulunan kutuların rahat görünebilmesi ve ulaşılabilmesi için ön panelinin genellikle tamamının cam olduğu bu mobilyalarda, ana kasa; sac, ahşap ve yeni nesil mobilya malzemelerinden imal edilir.

Çok farklı tasarım ve konseptlerde tasarlanan, çeşitli renk ve ışıklı sistemler eklenerek zarafet kazandırılan bu vitrin çeşitleri, rafları, kapakları ve özel dizaynları ile bu alanlara hem kullanım kolaylığı hem de şıklık katarlar. Özellikle de bizim gibi uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ve yaptığı işlerde gerçekleştirdiği özgün performanslar ile kendisini kanıtlayan bir firmayı tercih edip iç dekorasyonunu bize emanet ettiyseniz. Elde ettiğiniz sonuca inanamayacak, yarattığınız farkındalığın keyfini çok uzun süre yaşayacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve eczanelere özel vitrin çözümleri ile sektörünün en özgün tasarımlarına imzamızı atıyor, sergilediğimiz performans ile tercih sebebi oluyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Şikayet görüş ve önerileriniz için bizimle dilediğiniz zaman
iletişime geçebilirsiniz.

0216 508 18 80 veya Bize Ulaşın

Arma Web